Witamy na stronie aktualności firmy InterPolisa.pl

Pojazdy są niezbędne w prowadzeniu różnych form działalności gospodarczej.  Są to zazwyczaj bardzo specjalistyczne maszyny, które wymagają odpowiednich kompetencji od kierowcy. Do tego są swojego rodzaju inwestycją dla firmy. Oznacza to, że muszą być zadbane, sprawne a w razie problemów muszą mieć zagwarantowane warunki do naprawy.

Jako osoba przedsiębiorcza nigdy nie zostawiaj niczego przypadkowi. Zadbaj o możliwość otrzymania pieniędzy gdy dojdzie do nieprzewidzianego zdarzenia na drodze i będzie trzeba naprawiać pojazd. OC krótkoterminowe dla pojazdów ciężarowych to świetne rozwiązanie, gdy sprowadzasz nowy pojazd do firmy albo sprzedajesz za granice. Skontaktuj się doradcami Interpolisy i porozmawiaj o tym ubezpieczeniu!

Równie dobrą ofertę przygotowano dla rolników. OC krótkoterminowe dla ciągników siodłowych jest świetnym rozwiązaniem pozwalającym zabezpieczyć swój profesjonalny sprzęt. Jest to szczególnie warte rozważenia do zakupienia, gdy myślisz o sprowadzeniu takiego ciągnika lub masz zamiar jego sprzedaży. W taki sposób wypełnisz swój prawny obowiązek i zabezpieczysz się na nieprzewidziane sytuacje. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo pracowałeś, aby zabezpieczyć swoim najbliższym wspaniałe warunki do mieszkania i rozwijania się. Dzięki Twojej wytrwałości powstało wspaniałe miejsce, gdzie możecie wszyscy razem cieszyć się własnym szczęściem!

Teraz musisz nad tym wyjątkową oazą spokoju rozłożyć parasol ochronny, który pozwoli przetrwać  jakiekolwiek zawirowania i problemy. Dlatego kup odpowiednie ubezpieczenie. Eksperci Interpolisy pomogą Ci w tym zadaniu. Ubezpieczenia domu, mieszkania, hipoteki, nieruchomości są w ofercie naszej firmy. W sposób rzetelny udzielimy wsparcia przy zakupie tego produktu, aby spełniało swoją rolę. Nie zwlekaj, zabezpiecz swój majątek!

Zachęcamy do sprawdzenia naszego najnowszego rozwiązania. Są to ubezpieczenia graniczne OC dla obcokrajowców. Jest to wspaniały pakiet zabezpieczenia, które pozwoli poczuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Wychodzimy naprzeciw dzisiejszym, dość niepewnym czasom, gdy trzeba być przygotowanym na kilka kroków do przodu. Dzięki takiemu ubezpieczeniu poczujesz komfort i ulgę, co do bezpieczeństwa swojego oraz bliskich.   W taki sposób choć trochę można poczuć się pewniej na obcej ziemi, gdzie będzie trzeba zostać dłużej i starać się normalnie funkcjonować.

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Interpolisy – pomogą oni dopiąć wszelkie formalności i przygotować dokumenty. Działają oni po to, aby każdy czuł się bezpiecznie!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.