Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Jesteś na wakacjach, parkujesz na zatłoczonym parkingu i nagle ma miejsce stłuczka lub zawadzenie obok innego pojazdu. Odpada boczne lusterko, stłuczony zostaje reflektor lub na karoserii pojawia się rysa. Już wiesz, że urlop masz z głowy i trzeba spędzić ten czas u blacharza. Przytrafić się może też inna irytująca sytuacja. Wracasz do auta po plażowaniu i widzisz na pojeździe rysę czy inne uszkodzenie, a po sprawcy nie ma ani śladu.

Jeśli sprawca okaże się honorowy to zostawi do siebie namiary i szkoda zostanie pokryta z jego polisy OC. Natomiast, gdy nie da się ustalić takiej osoby, to mamy spory problem, bo z uszkodzonym pojazdem nie da się jeździć. Na szczęście LINK4 wie jak wygląda życie i przygotowało specjalną ofertę Autocasco dla osób, które chcą zabezpieczyć się na taką okazję. Jeśli niezidentyfikowany sprawca uszkodził pojazd możemy liczyć na pełną i profesjonalną obsługę w warsztacie do tego przygotowanym.

Zapytaj w Interpolisie o więcej szczegółów dotyczącej tej oferty. Na pewno uda się uzupełnić Twoje ubezpieczenie o dodatkowe, wartościowe możliwości!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image