Audi to marka kojarzona z samochodami premium, bogata z liczne, nowoczesne rozwiązania techniczne. Wysiłki technologów Audi wielokrotnie zostały wynagrodzone licznymi nagrodami.  Tylko w 2020 zarejestrowano ponad 15 tysięcy nowych Audi prosto w salonów, co plasuje markę na trzeciej pozycji w rankingu popularności. Ile trzeba szykować pieniędzy na ubezpieczenie takiego pojazdu?

W III kwartale 2021 roku średnio za ubezpieczenie OC dla Audi wynosiło 660 zł. Ta kwota jest prawie o 10 procent wyższa od średniej ceny OC w Polsce za tamten okres. Jedynie drożej trzeba było zapłacić za ubezpieczenie dla BMW. Dla tej marki średnia kwota wynosiła 730 zł. Najtaniej zapłacimy za ubezpieczenie Audi A4 z 2003 roku. Średnio ubezpieczyciele proponują polisę w kwocie 308 zł. Ta oferta była prezentowana zazwyczaj kierowcom po trzydziestym roku życia i z sześcioletnim okresem bezszkodowej jazdy. Dodatkową ochronę zapewnia także autocasco, które warto kupić w pakiecie z polisą OC, aby za całość zapłacić mniej.

Skontaktuj się z doradcą firmy Interpolisa i zapytaj o warunki oraz cenę swojego ubezpieczenia. Na pewno otrzymasz atrakcyjną ofertę po błyskawicznej wycenie!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.