Jaka marka samochodu używanego cieszy się największą popularnością w Polsce? Od lat jest to niemiecki Volkswagen! Nic w tym dziwnego, gdyż samochody te wyróżniają się funkcjonalnością oraz długą żywotnością. Sprawdzimy ile kosztuje ubezpieczenie do tej marki.

W I półroczu 2021 roku średnia cena OC za Volkswagena w Polsce oscylowała w wysokości 624 zł. Kwota ta,  była niewiele wyższa od średniej składki dla wszystkich pojazdów. W III kwartale 2021 roku cena spadła, osiągając poziom 600 zł. Chcąc posiadać jeszcze większą i lepszą ochronę, warto pomyśleć o nabyciu Autocasco w pakiecie z OC. Wtedy otrzymujemy bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Średnia cena kompleksowego ubezpieczenia w zależności od pakietu wzrośnie o około 200 zł, co sprawi, że za całość zapłacimy ponad 800 zł i będziemy maksymalnie chronieni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojego indywidualnego ubezpieczenia OC wraz z AC, to skontaktuj się z doradcami Interpolisy. Wspaniali specjaliści pomogą wyliczyć ubezpieczenie i zabezpieczą Cię na cały rok jazdy!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.