OC w podróży

Podróżne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym jest nieocenionym narzędziem w razie szkody wyrządzonej na urlopie, gdy poszkodowanym jest osoba trzecia. Ochrona ubezpieczeniowa zadziała, kiedy np. wpadniesz na kogoś na stoku narciarskim i dojdzie do uszczerbku na jego zdrowiu. Ponadto, gdy wynajmujesz na czas wyjazdu mieszkanie, mogą zdarzyć się losowe wypadku skutkujące uszkodzeniami, za które właściciel lokalu nie omieszka Cię obciążyć finansowo. Zalana podłoga, uszkodzone drzwiczki od szafki? Tu również przyjdzie Ci z pomocą suma gwarancyjna z naszego OC w życiu prywatnym. OC w podróży również będzie przydatne, gdy niechcący uszkodzisz wypożyczony sprzęt sportowy, na przykład rowery, kajaki czy rowery wodne.

W celu znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z forumularza.

Czytaj więcej

 

 

Suma ubezpieczenia  zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Cel wyjazdu czy jego termin również dookreślisz w umowie w zgodzie ze swoimi żądaniami. Dzięki polisie OC w podróży, ubezpieczyciel wypłaci rekompensatę za uszkodzone cudze mienie, a także odszkodowanie dla poszkodowanej osoby gdyby doszło do wypadku. Ważne jest również to, że w razie konieczności otrzymasz środki na pokrycie także kosztów sądowych, wynagrodzeń prawników czy koszty opinii rzeczoznawców związanych z daną sprawą.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.