Koszty leczenia w podróży

Planowanie podróży to niezwykle przyjemna czynność. Myśl o nadchodzących przygodach nie może nam jednak przysłonić rozsądku i zapobiegliwości – warto ubezpieczyć się na wypadek potrzeby leczenia w podróży.

Podczas gdy w Polsce koszty leczenia pokrywa NFZ, za granicą nie obejmuje Cię już taka ochrona. W wybranych krajach Europy można co prawda posługiwać się Kartą EKUZ - Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego. Jednakże nie zapewni ona w 100% kosztów leczenia za granicą- pomoc medyczna w jej zakresie jest fragmentaryczna, a w wielu krajach trzeba ponosić część kosztów procedur medycznych.

Czytaj więcej

 

 

Polisa natomiast dopasowana jest do Twoich potrzeb–  świadczenie w ramach zwrotu kosztów leczenia może obejmować wizyty lekarskie, badania i zabiegi ambulatoryjne, operacje i pobyt w szpitalu. Otrzymasz środki na zakup leków i środków opatrunkowych. Odpowiedni zakres ochrony daje możliwość korzystania z prywatnych przychodni, szpitali, zwrot poniesionych kosztów wycieczki, gdy rezygnujesz z wyjazdu. Dodatkowo polisa jest gwarancją bezpłatnego transportu medycznego między placówkami zagranicznymi i do Polski.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.